Rreth nesh

Cixi furnizimet shtypjen Lanbo Co, Ltd.was themeluar në 2011and është e vendosur në

Cixi, Ningbo, Zhejiang, gëzojnë qasje të përshtatshëm të transportit dhe një të bukur

Mjedisi. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 2000square metra dhe

Ka 100 punonjës.

Ne jemi te specializuar në 3D fije e hollë e printerit dhe ink cartridge Kompania jonë ka përvojë të pasur në industrinë e furnizimeve shtypjen. Produktet tona kryesore përfshijnë 3d filament printer, 3D hënës LAMP. Përveç kësaj, ne jemi të

asdawf (1)

Duke bërë përpjekje të mëdha për të zhvilluar produkte të reja për të përmbushur kërkesat e ndryshme. tonë

Kompania ka pajisje fund të lartë për të në mënyrë rigoroze të kontrolluar cilësinë e produktit.

Respektimi i parimit të biznesit të përfitimeve reciproke, ne kemi ndërtuar një reputacion të mirë

Në mesin e klientëve tanë për shkak të shërbimeve të përsosur, produktet tona të cilësisë dhe çmimet konkurruese.

Ne mirëpresim ngrohtësisht konsumatorët nga brenda dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne për

sukses të përbashkët.

asdawf (2)
asdawf (1)


WhatsApp Online Chat !