3d Filament Printer (Orange)

 • Materiali: PLA ABS
 • Diametri: 1.75mm /3.0MM
 • Aplikimi: FDM 3D Printer
 • Toleranca: ± 0.02mm
 • Print Temp: 200-230 ℃
 • Rich në ngjyrë: Mbi 24 lloje (porosi ngjyra e pranueshme)
 • BUY

  Detail Product

  Produkt Tags

  material  PLA ABS
  diametër 1.75mm / 3.0mm
  tolerancë ± 0.02mm
  Aplikacion FDM 3D Printer
  Print Temp 200-230 ℃

  Feature :

  material të cilësisë premium 
  Better rezistencë 
  100% nuk ka flluska 100% 
  avantazh Jo deformuar 

  Rich në ngjyrë : Mbi 24 lloje (porosi ngjyra e pranueshme)

  Ngjyrë të bardhë Transparent Natural ngjyrë e zezë Sapphire Blue Blue Light Blue

  Red Purple Purple kuqe pink rose Pink Yellow gjelbër të ndritshme jeshile ngjyra / ngjyra e lëkurës

  Orange fluoreshente kuqe fluoreshente gjelbër fluoreshente verdhë cyan argjendtë kafe

  parametër
  Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
  Brand Name: RAMBERY
  Numri Modeli: 3d hollë Printer
  Materiali: ABS PLA
  Toleranca: ± 0.02mm
  Diametri: 1.75mm / 2.85mm / 3.0mm
  Print Temp: 190-230 ℃
  Aplikimi: FDM 3D Printer
  Ngjyra: Mbi 24 lloje (pranoni porosi)
  Paketimi: Paketimi vakum me desiccant
  Net Pesha: 1 Kg / spool
  Length: PLA-1.75MM-325M
  Customized: Paketa, etiketë, ngjyra
   
  avantazhet e produktit
   Nuk ka flluska e ajrit
  asnjë shtrembërim
  edge nuk deformuar
  fleksibilitet të mirë
  me ngjyra të ndezura
  No bllok hundë
   
  PLA Karakteristikat
   
  1.Biodegradable dhe miqësore mjedisore 
  forca 2.High dhe modulus të lartë
  3.Without nuhatjes toksike
  4.Low tkurrje, stabiliteti dimensional thermoforming
  5.Not easty për të thyer pas ekspozuar gjatë në ajër
   
  Karakteristikat ABS
   
  forca 1.High, rezistencë të mirë
  2.Has një pikë shkrirje më të lartë se PPSH
  3. Dendësia është i vogël, kur shtypje modeli vëllimi më i madh të lehta

  aaaa1aaaa3aaaa2aaaa6aaaa5aaaa4aaaa7


 • : Previous
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !