3d Printer Filament Black (Green)

 • Materiali: PLA ABS
 • Diametri: 1.75mm /3.0MM
 • Aplikimi: FDM 3D Printer
 • Toleranca: ± 0.02mm
 • Print Temp: 200-230 ℃
 • Rich në ngjyrë: Mbi 24 lloje (porosi ngjyra e pranueshme)
 • BUY

  Detail Product

  Produkt Tags

  material  PLA ABS
  diametër 1.75mm / 3.0mm
  tolerancë ± 0.02mm
  Aplikacion FDM 3D Printer
  Print Temp 200-230 ℃
  Rich në ngjyrë Mbi 24 lloje (porosi ngjyra e pranueshme)   

  Feature :

  material të cilësisë premium 
  Better rezistencë 
  100% nuk ka flluska 100% 
  avantazh Jo deformuar 

  Rich në ngjyrë : Mbi 24 lloje (porosi ngjyra e pranueshme)

  Ngjyrë të bardhë Transparent Natural ngjyrë e zezë Sapphire Blue Blue Light Blue

  Red Purple Purple kuqe pink rose Pink Yellow gjelbër të ndritshme jeshile ngjyra / ngjyra e lëkurës

  Orange fluoreshente kuqe fluoreshente gjelbër fluoreshente verdhë cyan argjendtë kafe

  parametër  
  Vendi i origjinës Zhejiang, China (Mainland)
  brand Name RAMBERY
  Model Numbe 3d hollë Printer
  material PLA ABS
  tolerancë ± 0.02mm
  diametër 1.75mm / 2.85mm / 3.0mm
  Print Temp 190-230 ℃
  Aplikacion FDM 3D Printer
  Ngjyrë Mbi 24 lloje (pranoni porosi)
  paketim Vakum Paketimi me desiccant
  Pesha neto 1 Kg / bobinë
  gjatësi PLA-1.75MM-325M
  customized Paketa, etiketë, ngjyra

  avantazhet e produktit

  No flluska e ajrit
  asnjë shtrembërim
  Jo deformuar buzë
  fleksibilitet të mirë
  me ngjyra të ndezura
  No bllok hundë

  PLA Karakteristikat

  1.Biodegradable dhe mjedisit miqësore 
  forca 2.High dhe modulus të lartë
  3.Without toksike erë
  4.Low tkurrje, thermoforming dimensionale stabiliteti
  5.Not easty për të thyer pas ekspozuar gjatë në ajër

  Karakteristikat ABS

  Forca 1.High, rezistencë të mirë
  2.Has një pikë shkrirje më të lartë se PLA
  3. Dendësia është i vogël, kur shtypje modeli vëllimi më i madh të lehta

   

  a1a1a1 (2)a1a1a1 (3)a1a1a1 (4)a1a1a1 (5)a1a1a1 (6)a1a1a1 (7)a1a1a1 (1)


 • : Previous
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !