KATEGORITË

Produkte Featured

Rreth nesh

  • 22
  • 33
  • 11

Cixi furnizimet shtypjen Lanbo Co, Ltd.was themeluar në 2011and është e vendosur në  Cixi, Ningbo, Zhejiang,

gëzojnë qasje të përshtatshëm të transportit dhe një të bukur mjedis.

Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 2000square metra dhe  ka 100 punonjës.

 

Lexo më shumë

Lajme dhe ngjarje


WhatsApp Online Chat !