Контактирајте не

Cixi Lanbo Печатарски материјали копродукции, ООД

адреса

Shenwu Јужна Road, Kandun Стрит, Cixi, Ningbo, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

телефон

Моб: +86 18312999306

WhatsApp: +86 18358591602

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !