за нас

Cixi lanbo печатење материјали копродукции, Ltd.was основана во 2011and се наоѓа во

Cixi, Ningbo, Жеџијанг, уживајќи удобен превоз пристап и убава

Животната средина. Нашата компанија зафаќа површина од 2000square метри и

Има 100 вработени.

Ние сме специјализирани во 3D влакно печатач и мастило кертриџ Нашата компанија има богато искуство во индустријата за печатење резерви. Нашите главни производи вклучуваат 3D печатач влакно, 3D MOON LAMP. Покрај тоа, ние сме

asdawf (1)

Прави големи напори да се развијат нови производи за да се исполнат различни барања. нашата

Компанијата има high-end опрема за строго контрола на квалитетот на производот.

Одговара на бизнис принципот на взаемна корист, имаме изградено добра репутација

Меѓу нашите клиенти се должи на нашите услуги совршен, квалитетни производи и конкурентни цени.

Им посакуваме топло добредојде на клиентите од дома и во странство да соработуваат со нас

Заеднички успех.

asdawf (2)
asdawf (1)


WhatsApp Online Chat !