КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

  • 22
  • 33
  • 11

Cixi lanbo печатење материјали копродукции, Ltd.was основана во 2011and се наоѓа во  Cixi, Ningbo, Жеџијанг,

уживајќи удобен превоз пристап и прекрасна околина.

Нашата компанија зафаќа површина од 2000square метри и  има 100 вработени.

 

Прочитај повеќе

Вести & Настани


WhatsApp Online Chat !